top of page

NAŠE SLUŽBY

Pura-CosmeticaLife_1445x.webp

KADEŘNICTVÍ

Pracujeme se značkou NYCE, KYO, PURA . Jsou to špičkové firmy, které jsme si zamilovali. Mají širokou škálu barev a stylingů právě pro Vaše potřeby a touhy.

Mimo klasického barvení provádíme například balayage, stahování barev a melíry.

 

Také Vás připravíme na svatbu, ples, koncert, operu či pohovor. I pánové si u nás přijdou na své, od úpravy vlasů až po úpravu vousů.

Jako relax si u nás můžete užít masáž hlavy, která posílí vlasové cibulky, tudíž napomáhá růstu vlasů.

 

Malé děti stříháme od 6. let z bezpečnostních důvodů.

plet.jpg

KOSMETIKA

Pracujeme s německou firmou ALCINA, která je již 100let na trhu. Tato kosmetika je založena na farmaceutické bázi, tudíž nehrozí zhoršení či vyrážka po ošetření. Nemusíte používat několik krémů naráz nemají rozdělení na den a noc.

A také pracujeme s dermokosmetikou CHRISTINA je korektivní kosmetika, která řeší různé estetické problémy pleti jako je akné, post-akné, suchá a mastná seborea, cévní defekty, hyperpigmentace, podrážděná a citlivá pleť, předčasné stárnutí pleti, vrásky.

CHRISTINA má 11 profesionálních řad a přes 200 přípravků pro domácí péči. Díky vysoké účinnosti přípravků používají některé řady i v dermatologických klinikách. Kosmetické přípravky jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin, bez obsahu alergenů, ingredience jsou pečlivě testované. Obsahují přírodní konzervační látky.

U nás si najde své každý druh pleti. Sestavujeme jednotlivé ošetření podle stavu Vaší pleti. Nemusíte však chodit na celé kosmetické ošetření, pokud Vám to Váš čas nedovolí.

dea18e8bb656f637cd53261dfaa6078c.jpg
pedikura-3.jpg

PEDIKÚRA

Krásné botičky chce každá žena, jenže krásná bota není moc pohodlná pro Vaše chodidla. Jsme zastánci mokré pedikúry, kdy je odstraněno vše co tlačí nebo jen překáží. Poradíme si se zarostlými nehty, kuřími oky bez chirurgického zákroku.

V letních měsících se to venku hemží barvami, tak proč je nemít i na nohách. Provádíme nehtovou modeláž, kterou nemusíte opravovat tak často jako lak. Bolestivá a přetížená chodidla si mohou dopřát peeling či masáž, každá noha potřebuje být v dobrém stavu, vždyť nás celý život nosí!

I pánové mají u nás dveře otevřené.

nehty-beauty-manikura-pece.jpeg

MANIKÚRA A GELOVÉ NEHTY

Přijdou si na své milovníci klasické manikúry,

p-shinu nebo gelových nehtů.

Ruce jsou základ, ukazujeme je všude a pořád.

 

Pokud chcete zvolit pouze klasickou manikúru, můžete ji obohatit nejen o lakování, ale i japonskou manikúrou, kterou vyznávali i tehdejší gejši.

     Vaše nehty se budou přirozeně lesknout, budou zpevněné a posílené díky zaleštění včelím voskem a mateří kašičkou.

 

Pokud ale nemáte čas si upravovat nehty běžným pilováním a lakováním, je pro Vás určena velmi oblíbená gelová modeláž, která vydrží 3-4. týdny bez údržby.

 

Většina klientů má ale pocit, že musí mít dlouhé a nepřirozené nehty.

Tomu už dávno odzvonilo. Nemusíte prodlužovat nehty, stačí je jen potáhnout gelem, aby se nelámaly a vypadaly upraveně.

Ti kteří mají rádi neobyčejnost jsou u nás vítání!

Najděte si obrázek, který se Vám líbí a neváhejte nám ho ukázat. I v tom se pokusíme přiblížit Vaší vizi.

 

Neprovádíme potažení nehtů gel-lakem nebo obdobnou technikou.

nehty-beauty-manikura-pece_edited.jpg
PCIMG_2022-01-20_13-28-47.jpg

Lash Lifting & Lash Botox

Dvě nové efektivní procedury, které výrazně a dlouhodobě zlepšují vzhled přírodních řas. Řasy jsou krásně podtočené, vyživené, silnější, tmavší a opticky prodloužené po dobu 6-8 týdnů bez nutnosti jejich umělého prodloužení. Proto je doporučujeme klientkám, které touží po výrazných řasách, ale nemohou či nechtějí řasy prodlužovat.

 

Přírodní řasy se natočí s pomocí speciální natáčky a šetrného krému. Během chvíle získají dlouhotrvající krásně zatočený tvar už od kořínků. Pro větší efekt se použije profesionální barva na řasy a poté se nanese revoluční ozdravovací kůra Lash Botox.

 

Lash botox je extrémně účinná vyživující péče na řasy, která působí jako zázrak na zničené nebo od přírody slabé, rovné a nevýrazné řasy a navíc vyživuje a vyhlazuje i oční okolí. Výsledkem jsou řasy zdravější, pevnější, viditelně silnější, hustší, delší, a celkově výraznější až o 50%.

bottom of page